Виготовлення сходів на замовлення у м. Ужгород

Гарантія на металокаркас від 10 років

Досвід роботи понад 11 років

Власне виробництво

Викликати майстра

  Виготовлення сходів трудомісткий процес, що вимагає великого досвіду від виробника. Наша майстерня «Сварков» – працює у сфері виготовлення металоконструкцій понад 11 років. Кожен етап виготовлення сходів на другий поверх прорахований та обдуманий.

  • Етап виміру – замірник виїжджає на об’єкт для зняття вимірів приміщення та розрахунку площі. На даному етапі збирається та обговорюється кожен крок:


   A. Висота та ширина.
   Б. Кількість щаблів та їх висота.
   В. Кількість поворотів, кут забіжних щаблів, вид металоконструкції.
   Г. Терміни виготовлення та монтаж.

   

  • Етап виготовлення сходів – виготовлення відбувається у цеху. Залежно від виду металоконструкції відбуваються роботи зі зварювання щаблів згідно з розрахунками та кресленням. Кваліфіковані фахівці, за допомогою спеціального обладнання, зварюють марші з урахуванням подальшого транспортування та встановлення.
  • Монтаж сходів – багато в чому залежить від її виду та конфігурації. Робота на місці встановлення сходів на другий поверх відбувається в максимально короткі терміни, з дотриманням усіх норм та правил СНІП (будівельні норми та правила). Залежно від типу металоконструкції, монтаж може тривати від 3 до 5 днів.

   

  Металеві сходи на другий поверх

  Металеві сходи відрізняються своєю високою надійністю, практичністю та довговічністю. Дотримання правил СНІП підвищує їх стійкість та витривалість. При плануванні установки рекомендують монтувати саме металеві сходи. Високий термін служби, швидке виготовлення та монтаж, можливість виготовити та встановити сходи у складно спроектованих приміщеннях – головні, та далеко не останні плюси металевих сходів для другого поверху.

  Замовлення на металокаркас у м. Ужгород

  Замовлення на виготовлення сходів на металевому каркасі в Ужгороді ви можете передати нашому менеджеру. Виїзд здійснюється в будь-яку точку міста Ужгород та найближчої області. Найчастіше сходи на другий поверх замовляють для приватних будинків, дач. Рідше – у дворівневу квартиру. З кожним приміщенням є своя специфіка роботи:

  1. Матеріал виготовлення стін та підлоги.
  2. Масштаб та площа приміщення.
  3. Уподобання та побажання замовника.
  4. Вартість та термін виготовлення.

  Виготовлення сходів під обшивку деревом

  Цілі та потреби клієнтів в установці сходів часто різняться. Необхідно враховувати не тільки їх, а й правила СНІП, щоб виготовлена конструкція повністю відповідала вимогам замовника. Сходи під обшивку деревом – були і залишаються найпрактичнішим варіантом. Масивна та надійна металоконструкція прослужить вам багато років, дерево додасть затишку та тепло, а простір під нею можна використовувати з додатковою користю.

  Ціни на виготовлення сходів та розрахунок вартості

  Розрахунок вартості виготовлення відбувається в індивідуальному порядку. Для приблизної оцінки ви можете скористатись формою заявки або зв’язатися з нашими менеджерами по телефону чи поштою. Для того щоб у замовника було уявлення про формування ціни ми наведемо кілька пунктів, що впливають на кінцеву вартість:

  1. Видалити об’єкт від міста Ужгород.
  2. Вид металоконструкції – відкритий чи закритий каркас, під обшивку деревом, зовнішня, гвинтова.
  3. Кількість сходин, поворотів, майданчиків.
  4. Ширина та висота.
  5. Матеріал виготовлення стін та підлоги.
  6. Встановлення та виготовлення перил.

  Компанія «Сварков» бере на себе всю відповідальність за виготовлення та монтаж сходів. Ми відкриті до побажань клієнта та завжди надаємо гарантію на готову конструкцію!

  Онлайн розрахунок сходів